top of page
Vlasová stylistka a vizážistka Benešov

O mně

Vítám vás na mých stránkách!

Jmenuji se Simeona Lanta. Jsem vizážistka, vlasová stylistka a lektorka kurzů svatebních a společenských účesů.

Specializuji se především na nevěsty a jejich svatební účesy a líčení. Nevěsty si mě pro svůj velký den vybírají již sedmým rokem a proto mám se svatbami všech druhů a stylů bohaté zkušenosti. 

(www.vizazistka-benesov.cz)

Často jsem od nevěst a ostatních klientek slýchávala větu: "Moje kadeřnice neumí vytvořit hezký a moderní svatební/slavnostní účes." A právě proto jsem založila Akademii účesů.

Ta zahrnuje několik typů kurzů a školení, které mají jak začátečníkům, tak pokročilým pomoci, aby byli schopni v oblasti svatebních a slavnostních účesů, podávat profesionální výkony.

Kurzy jsou určeny především pro vizážistky a kadeřnice. Jsou vhodné jak pro začátečníky, kteří nemají s účesy doposud žádné zkušenosti, tak pro pokročilé, který se chtějí naučit moderní techniky a ve svých dovednostech se více zdokonalit.

Vyberte si kurz vhodný právě pro vás a získejte tak nové zkušenosti, které vás posunou výše oproti konkurenci.

Těším se na Vás!

FAQ

KDE SE KONAJÍ KURZY?

Kurzy se konají na poklidném místě ve studiu v Xaverově u Sázavy. Salon je situován v přírodě na venkově.

 

JE MOŽNÉ OBJEDNAT KURZ MIMO SALÓN V XAVEROVĚ?

Kurzy probíhají primárně ve studiu u Sázavy, ale po dohodě je možné uskutečnit kurz kdekoliv, po celé ČR. Podmínkou je větší počet účastnic kurzu.

JAK SE MOHU NA KURZ OBJEDNAT?

Objednávky probíhají prostřednictvím emailu. Rezervace je závazná po uhrazení kurzovného.

Platba za kurz je nevratná. V případě, že zarezervovaný kurz nebudete moci z vážných důvodů navštívit, je možné se po domluvě přesunout se na jiný termín.

CO VŠE MÁM UVÉST DO POPTÁVKY / REZERVACE?

Uveďte prosím vaše jméno, telefon, adresu/město, název kurzu o který máte zájem, aktuální pracovní zaměření (vizážistka / kadeřnice), popřípadě název vašeho salonu a počet osob které chtějí kurz objednat.​

JAK DLOUHO DOPŘEDU JE NUTNÉ UDĚLAT REZERVACI?

Doporučuji si termín zarezervovat co nejdříve. Některé termíny jsou zablokované už půlrok dopředu. Pokud si svůj termín nezarezervujete včas, může se stát, že vás někdo předstihne.

JAK PROBÍHÁ PRAKTICKÝ TRÉNINK?

Praktický trénink probíhá na modelkách. V případě, že nemáte možnost zajistit si svou modelku, můžeme po domluvě zajistit modelku z naší strany.

JAK SE K VÁM DOSTANU?

Pokud pojedete autem, je to snadné. Studio se nachází cca 7 min od dálnice D1 (EXIT 34 Ostředek směrem na Brno).

bottom of page