top of page
PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz Start je vhodný pro začínající a mírně pokročilé kadeřnice a vizážistky, které se chtějí naučit tvorbě svatebních a společenských účesů.
​
OBSAH KURZU
Na kurzu se naučíte základům úpravy suchých vlasů. Dozvíte se, jak snadno vytvořit luxusní svatební a večerní účes a jaké nástroje jsou pro úpravu nejlepší. Sama se naučíte vytvořit nejžádanější typy účesů podle aktuálních trendů
​
Během školení si projdeme jednotlivé pomůcky pro vlasový styling. Ukážeme si snadné a přitom efektivní použití kadeřnických přístrojů (žehličky, kulmy, ...), správné tupírování a výstavbu účesu. Upevnění vlasových ozdob a květů.
Ve druhé části kurzu si vše sama pod vedením lektorky vyzkoušíte a budou zodpovězeny vaše otázky.

Kurz Start

Skupinový kurz účesů pro začátečníky

PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz Start je vhodný pro začínající a mírně pokročilé kadeřnice a vizážistky, které se chtějí naučit tvorbě svatebních a společenských účesů, a začít tak podávat profesionální výkony.

Placeholder Image

Kurz Profesional

Skupinový kurz účesů pro pokročilé

PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz Profesional je vhodný pro mírně pokročilé / středně pokročilé kadeřnice a vizážistky, které již mají s účesovou tvorbou určité zkušenosti a chtějí se v tomto oboru zdokonalit a začít podávat profesionální výkony.

Placeholder Image

Kurz Individual

Individuální kurz účesů pro začátečníky i pokročilé

PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz Individual je vhodný jak pro začínající kadeřnice a vizážistky, které se chtějí od základů naučit tvorbě svatebních a společenských účesů, tak pro ty, kdo už mají s účesovou tvorbou zkušenosti a chtějí se v tomto oboru zdokonalit.

Kurz Svatební komplet

Individuální kurz - kombinace 1 líčení a 1-2 účesů

PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz je vhodný jak pro začínající vizážistky/kadeřnice, které se chtějí začít věnovat svatebnímu líčení a účesům, tak pro ty, které už mají s úpravou nevěst určité zkušenosti, ale chtějí se v tomto oboru zdokonalit a posunout dál.

Kurz líčení

Individuální kurz líčení

PRO KOHO JE KURZ URČEN
Kurz Svatebního líčení je vhodný jak pro začínající vizážistky, které se chtějí od základů naučit ovládat techniku svatebního líčení, tak pro vizážistky, které již mají s líčením určité zkušenosti a chtějí se v tomto oboru zdokonalit.

bottom of page